NİŞAN ORGANİZASYONLARIMIZ

 

Hayatınızın en önemli dönemeçlerinde Simlarda Country Club olarak hep yanınızdayız…


Nişan Organizasyonları ile Evliliğe İlk Adımı Atın. Sevdiklerinizin şahitliğinde evlilik yolunda ilk adımı atmak üzere nişan organizasyonlarınızda bu farkı yaşayabilirsiniz. Muhteşem bir manzara ve eksiksiz hizmetlerimizle en heyecanlı günlerinizde doyasıya eğlenebilirsiniz.  

bilgi almak için iletişime geçin lütfen

KINA ORGANİZASYONLARIMIZ

Kına gecesi en güzel geleneklerimizden biridir. Simlarda Country Club, hem eğlencenin tavana vuracağı hem de tüm geleneklerin yerine getirildiği, akıllarda yer edecek bir kına gecesi için gerekli tüm hizmetleri misafirlerine sunmaktadır. Gecenize hoş bir hava katacak küçük detaylardan vazgeçemeyeceğiniz kına adetlerine, başka hiç bir geceye benzemeyecek kına gecenizi planlamanıza ekibimiz olarak destek veriyoruz. Kusursuz bir kına organizasyonu için her bütçeye uygun, alternatif paketlerimiz mevcuttur. 

bilgi almak için iletişime geçin lütfen

TOPLANTILAR , İŞ YEMEKLERİ

Kalite ve Tecrübenin Başarıyı Garantilediği Toplantılar…


 

Taleplerinize göre farklı oturma düzenlerinde hazırlanabilen toplantı alanları bulunmaktadır. Tüm kullanım alanlarında kesintisiz wireless erişimi, ofisinizin konforunu aratmayacak.

Profesyönel ekibimiz ile toplantı, bayi toplantısı, workshop ve farklı kurumsal etkinliklerinizde siz değerli misafirlerimize ev sahipliği yapmaya hazırız.

bilgi almak için iletişime geçin lütfen

DOĞUM GÜNÜ ve YILDÖNÜMÜ ORGANİZASYONLARI

 

Hayatınızı birleştirdiğiniz eşinize unutamayacağı bir sürpriz yapmak ister misiniz? Sevdiklerinize süpriz doğum günü partileri düzenlemek ister misiniz? Yılda bir defa kutlayabileceğiniz evlilik yıl dönümü ve doğum günleri önemli günlerin belkide en anlamlılarıdır. Bu özel günlerde sevdiklerinize özel hissettirebilecek anlamlı organizasyonlar hazırlayabiliriz.


Yüzünüzde gülümsemeyle hatırlayacağınız size özel organizasyonun kusursuz olması için gerekli bütün ayarlamayı yapıyoruz.

bilgi almak için iletişime geçin lütfen

ÇOCUKLAR İÇİN DOĞUM GÜNLERİ

ÇOCUKLARIN EN MUTLU GÜNÜ İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ! 


Ekibimiz ayrıntılarla ilgilenirken rahatlayın ve arkanıza yaslanın. Palyaço performansları, eğlenceler ve sizin seçtiğiniz menülerle doğum günü kutlamanızı herkes için unutulmaz bir hale getirelim.

bilgi almak için iletişime geçin lütfen